Учитель року-2011 - 22 Грудня 2010 - Навчально-методичний центр освіти
Вівторок, 06.12.2016, 19:56
Вітаю Вас Гість | RSS

Навчально-методичний центр освіти

Категорії розділу
Конкурс [7]
Конкурси, що проводяться в освітянських закладах міста Львова
Книги [3]
Література для педагогів
Cемінар [13]
Сеиінари вчителів, методистів НМЦО та керівників закладів освіти м.Львова
Педагогічне читання [2]
Різноманітні збори працівників освіти
Для вчителя [1]
Розміщуються педагогічні доробки учителів м.Львова (УВАГА!Доступ до бази даних лише після реєстрації!)
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього вiдповiдей: 214
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Корисні посилання
ClientClub - Львівська книга відгуків
Головна » 2010 » Грудень » 22 » Учитель року-2011
07:38
Учитель року-2011
Переможці І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2011"

Номінація "Світова література"
І місце - Шегда І.В. (ЛПГ)
ІІ місце - Нагусько Н.Є. (СЗШ №62), Тихонова С.Ф. (СЗШ №18)
ІІІ місце - Округ В.П. (СЗШ №91), Очеретна М.О. (ССЗШ №81), Кузьміч О.А. (СЗШ №23)



Номінація "Історія"
І місце - Чапуріна О.А. (СЗШ №3)
ІІ місце - Гіль М.М. (СЗШ №84), Лехнюк В.М. (СЗШ №62)
ІІІ місце - Галабут І.І. (СЗШ №55), Лучко О.В. (СЗШ №69), Дехтярьова О.Й. (СЗШ №43)



Номінація "Іноземна мова. Німецька мова"
І місце - Браткевич О.С. (ЛЛМ)
ІІ місце - Боднарчук Л.Я. (ЛЛГ), Боруцька Л.П. (ССЗШ №91)
ІІІ місце - Бубняк Ю.М. (ССЗШ №8), Марич У.В. (НВК ім.Симоненка), Чорна Н.В. (ССЗШ №28)



Номінація "Образотворче мистецтво"
І місце - Огородник Н.В. (СЗШ №65)
ІІ місце - Гаврилів М.Р. (СЗШ №13), Марець Г.Я. (СЗШ №33)
ІІІ місце - Капусняк І.І. (ЛПГ)



Номінація "Початкові класи"
І місце - Демчук З.М. (ЗШ "Дивосвіт")
ІІ місце - Сидор О.З. (ПШ "Світанок"), Матвіїв І.М. (НВК "Арніка"), Зелінська О.І. (СЗШ №73)
ІІІ місце - Гвоздецька О.В. (НВК "Софія"), Зелінська М.М. (СЗШ "Джерельце"), Петрів С.С. (ССЗШ №53)



Рекомендувати для участі у ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2011"

  • Номінація "Світова література": Шегду І.В., ЛПГ;
  • Номінація "Історія": Чапуріну О.А., СЗШ №3;
  • Номінація "Іноземна мова. Німецька мова": Браткевич О.С., ЛЛМ;
  • Номінація "Образотворче мистецтво": Огородник Н.В., СЗШ №65;
  • Номінація "Початкові класи": Демчук З.М., ЗШ "Дивосвіт";
Категорія: Конкурс | Переглядів: 1163 | Додав: Escuela | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Грудень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Погода в Україні

Lviv NMCO © 2016
Створити безкоштовний сайт на uCoz